האיש

אופיר נולד ב 1/8/1973 לגדעון (ז״ל) ואסתר ליבשטיין בעיר אילת, שם התגוררו בעקבות שירותו הצבאי של אביו בחיל הים. הוא היה הבן השני מבין 5 אחים ואחיות. כשאופיר היה בן 4 חזרו הוריו להתגורר בכפר נטר, למד בכפר הילדים והנוער ויצו קנדה הדסים, לאחר מכן שירת בצה״ל כחובש קרבי ומדריך בחיל הרפואה. לאחר שחרורו עבד בעסק כיסאות הגלגלים של אביו ולאחר מכן בהקמת אתרי מסחר אלקטרונים והקים את אתר ׳פי אלף׳. תוך כדי, פיתח עם אחיו את ׳קאוצ'ינג אינטרקטיב׳ שדרכו הביאו את עולם האימון לאונליין.
אופיר הצליח תמיד לשלב את עולם העסקים ותוך כדי גם להיות פעיל חברתית. בשנת 2007 הצטרף להיות חבר במועצה האזורית שער הנגב, אחת מפעילויותיו שזכו לאהדה רבה הייתה פסטיבל דרום אדום שאותו ניהל מאז. בשנת 2017 נבחר למנכ״ל איגוד התעשייה הקיבוצית שכולל 250 מפעלים. אופיר היה גם יו״ר תערוכת אגריטך, מרכז ג׳ו אלון וקיבוץ חולית. בין היתר היה חבר בדריקטוריונים של סטארט אפים ושל קבוצה כפרית. בשנת 2018 נבחר אופיר ברוב קולות בבחירות לראש המועצה.

אופיר נישא לורד בחירת ליבו בשנת 98 ונולדו להם 4 ילדים מדהימים – אביב, ניצן, עידן ואורי. הם התגוררו בקיבוץ כפר עזה. ב7.10.23 בהיותו ראש המועצה שער הנגב וכחלק מכיתת הכוננות אופיר נהרג בעודו מגן בגופו על היישוב תוך חילופי אש עם מחבלים של ארגון הטרור חמאס שחדרו מרצועת עזה. אופיר הותיר אחריו את אימו, אישתו, שני אחים, שתי אחיות, ארבעת בניו, משפחה גדולה, וקהילה שלמה.

ברכות ליום ההולדת ה50 של אופיר – 16/08/2023